boxy.cz

Boxy.cz – Autoboxy a střešní nosiče Thule, Neumann, Hapro, Hakr

Sněhové řetězy Thule

Sněhové řetězy jsou dočasně vyprodány.

Logo systému Clack&GoŠvédská společnost Thule nabízí sněhové řetězy pro všechny druhy automobilů. Vyznačují se vynikající kvalitou, exkluzivní povrchovou úpravou, 30% redukcí vibrací. To vše je doplněno automatickým samodotahovacím systémem Clack&Go™. Řetězy jsou doporučovány i pro automobily s ABS systémem.

Snadno nasadíte a zapomenete

Už nemusíte vyjíždět na hory s vidinou mrznoucích rukou při nandavání a dotahování řetězů. Ano i s pravidelným dotahováním řetězů po pár kilometrech je konec. Systém Clack&Go se o všechno postará za vás. Podívejte se jak jednoduše lze nasadit a sundat řetězy thule.

Bojíte se, že vám řetězy poškodí vaše disky?

Řetězy od společnosti thule jsou odpovědí na vaše obavy.

Sněhové řetězy Weissenfels M44

 Elegantní povrchová úprava Rustfree™ v černé barvě. Vylepšený systém automatického dotahování a vystřeďování Clack&Go Pro-Tech. Plastové kryty, které zabraňují poškození disku nebo pneumatiky. Skvělá přilnavost k pneumatice.

To vše jsou vlastnosti těchto exkluzivních řetězů, které se hodí i pro automobily s nízkoprofilovými pneumatikami. Ať sportovní nebo ty nejluxusnější. Vaše auto přece může vypadat elegantně i s nasazenými řetězy.

Vybere si každý

Nabídka není samozřejmě omezena jen na exkluzivní modely.

Sněhové řetězy Weissenfels M43Mezi výrobky najdete řetězy pro jakékoliv kolo. Společným jmenovatelem je vysoká kvalita. Stejnou kvalitu včetně samodotahovacího systému Clack&Go nejdete i modelů M43 a M31. Model M30 už samodotahovacím systémem nedisponuje, ale kvalitní zpracování, ergonomický design a maximální šýka řetězu 9mm je i společná i tomuto řetětu.

Hledáte řetězy pro SUV?

Jak bylo již řečeno nabízí společnost Thule pro všechny druhy automobilů. A vozy SUV nejsou vyjímkou.

Sněhové řetězy Weissenfels RTS Clack&Go SUVPokud hledáte elegantní model jako je M44 pro běžné osobní autombily, vybavený tím nejlepším, je pro vás připraven model RTS Clack&Go SUV. Elegantní povrchová úprava Rustfree™ v černé barvě, vylepšený samodotahovací systém Clack&Go Pro-Tech nebo krytky zabraňující poškození disku.

Pokud nejste až tak nároční, můžete si vybrat model Rex TR.

© 2008 - 2015 Askro s.r.o. - Helena Kotroušová

Sídlo firmy: Podléšková 2472, Praha 10
Externí sklad: V Pohodě 561, Hovorčovice

Tel.: +420 603 432 668, Email: boxy@boxy.cz