boxy.cz

Boxy.cz – Autoboxy a střešní nosiče Thule, Neumann, Hapro, Hakr

Střešní nosiče, nosiče kol a lyží

Úchyty ThuleBezpečné a stabilní nosiče by měly být nedílnou součástí vybavení každého moderního vozu. Ať už si plánujete cestu kamkoliv, střešní nosiče vám poskytnou dostatek prostoru pro přepravu vašeho nákladu.

Nabízíme vám nosiče kol, nosiče lyží, příčníky, tyče a zahrádky pro váš vůz. U nás seženete nosiče v podstatě pro jakoukoliv střechu. Ať už je vybavena podélníky (hagusy), pevnými body (fixpointy), T drážkami, atd.

Kromě střešních nosičů vám nabízíme i nosiče na tažné zařízení a na zadní dveře. Uvolní prostor střechy, kam můžete umístit další vybavení.

Montáž nosičeMontáž moderních nosičů je jednoduchá. Střešní nosiče se skládají minimálně ze dvou částí. Úchytu, který jednoduchým způsobem připevníte ke střeše vašeho vozu, a příčné tyče, která nese samotný náklad.

Při výběru nosiče je důležité věnovat největší pozornost typu úchytu. Ten je nutné vybírat podle možností, které nabízí střecha vašeho vozu. Pokud si nejste jisti, který typ úchytu je vhodný pro váš vůz, nahlédněte do návodu k vašemu vozu. Nebo nás kontaktujte a my vám rádi pomůžeme. Jako nápověda vám může posloužit i interaktivní průvodce výběrem střešního nosiče společnosti Thule.

Při výběru příčné tyče už záleží jen na vašem vkusu nebo kolik budete chtít za střešní nosič utratit. Můžete si třeba vybrat exkluzivní hliníkové Thule Aero, které dodají vašemu vozu elegantní vzhled. Nebo vám budou stačit ocelové čtyřhranné tyče potažené plastem?

Rozhodnutí je jen na vás.

Ať už si vyberete jakýkoliv, nezapomeňte také na zabezpečení vašeho střešního nosiče. Objednejte si i zámky pro zamykání nosiče.

Vybrali jste si už střešní nosič?

Thule ProRide 591Projděte si naší nabídku nosičů kol. Třeba takový Thule ProRide 591. Exkluzivní hliníkový nosič kola s jednoduchou obsluhou a bezpečnou přepravou vašeho kola.

Pokud nejste až tak nároční, nabízíme vám klasiku mezi nosiči kol. Thule FreeRide 532.

A nebo Thule EuroWay 946. Nosič kol na závěsné zařízení.

Máte nějaké problémy s výběrem nosiče, s jeho použiváním nebo montáží?

Navštivte naší prodejnu a my vám rádi poradíme.

  • Nákupní košík

  • Doporučujeme

             

© 2008 - 2015 Askro s.r.o. - Helena Kotroušová

Sídlo firmy: Podléšková 2472, Praha 10
Externí sklad: V Pohodě 561, Hovorčovice

Tel.: +420 603 432 668, Email: boxy@boxy.cz